Avagy szolgálati közlemény:
Az elején azt ígértem magamnak, hogy írok lelki-mesét, a lélek dolgaival foglalkozó dolgokat is a blogomba, de be kellett látnom, hogy egy húsleves és sült hús közé nehezen tudok odailleszteni mélyreható, a lelki világ látható- és láthatatlan dolgaival foglalkozó bejegyzéseket. Pedig a sütés-főzés mellett ezek a dolgok foglalkoztatnak leginkább. Tehát döntöttem és indítottam egy másik blogot:belso-ginko.blogspot.com címen. Ha valakit érdekel, hogy ott mit főztem ki akkor látogasson el oda is. Az ajtó mindig nyitva áll: bárki, bármikor bejöhet és szívesen látott vendég.
nem .hu hanem .com :)
VálaszTörlésJaj köszi!:)))))))))))
VálaszTörlés